CA Forum

xsniiptimeexsniiptimee
Combat Arms Rep: 500
Member
edited July 15 in SAVAŞ ALANI
Eskiden foruma girdiğimde millet bilmediği aklına takılan vs sorular sorardı ama şimdi yeni oyuna hep kötü eleştiri geliyor. Çoğu konuları okuyorum arkadaşlarımın ve tabiki benimde istediğim gibi eski combatın geri dönmesi. Hani anlamıyorum çoğu oyun gibi gelen güncellemelerle en sonunda bu oyunda cıvıttı iyice yöneticilerde bunun fazlasıyla farkında kimse tükürdüğünü yalamak istemiyomu çözebilmiş değilim. Eski sistem geri gelse oyuncular gene oyunu oynamaya başlıcak svler fazlasıyla dolacak ve nexonda para kazanacak kimsenin derdi tasası olmucak. Zor bişey değildir heralde bunu yapabilmek?

Comments

• NXErnestoNXErnesto
    Combat Arms Rep: 4,080
    Member, Forum Moderator
    edited July 16
    Sizi anliyorum ancak. Benim de anladigim kadariyla oyun koklu bir degisiklige gitmis ve eger bir sey deyiseceksede bu version icerisinde degisecek.
  • TurgayreisTurgayreis
    Combat Arms Rep: 1,720
    Member
    edited July 16
    NXErnesto wrote: »
    Sizi anliyorum ancak. Benim de anladigim kadariyla oyun koklu bir degisiklige gitmis ve eger bir sey deyiseceksede bu version icerisinde degisecek.

oyuncuların yıllardır verdigi emegi kaldırdı çöpe attı nexon gerçekten çok yazık bukadar insanı madur ettiler.oyuncuya deger sıfır işine gelen oynasın diyorlar bukadar basit olamaz bu oyunu oynayan bizleriz nexon yada yetkililer degil.
  • NXErnestoNXErnesto
    Member, Forum Moderator
    edited July 17
    Sizi gercekten anliyorum her oyunda yeni version guncellemeleri gelir ve bu neredeyse devamli olagan bir seydir. Verilen ve simdilik kesin olarak gordugum tek bilgi eski versiyonun gelmeyecegi ve degisiklik olacaksa da yeni versiyonda olacagidir.
  • TurgayreisTurgayreis
    Member
    edited July 17
    Sizi gercekten anliyorum her oyunda yeni version guncellemeleri gelir ve bu neredeyse devamli olagan bir seydir. Verilen ve simdilik kesin olarak gordugum tek bilgi eski versiyonun gelmeyecegi ve degisiklik olacaksa da yeni versiyonda olacagidir.

sizde haklısınız elinizden bişey gelmiyor sizde bilgi aldıkca bizlere aktarıyorsunuz anlıyorumda tüm arkadaşlarımız oyunu bıraktı neredeyse eski oyuncuların çogunlugu girmiyor oyuna biran önce yeni versiyonda düzelmeler olur inşallah arayüz ve damagelere agırlık versinler lütfen herkes bundan şikayetci.
  • NXErnestoNXErnesto
    Member, Forum Moderator
    edited July 17
    Inanin sizlere beklediginiz haberleri verebilmek isterdim ama suan icin malesef ek bir bilgi yok.
  • TurgayreisTurgayreis
    Member
    edited July 17
    Inanin sizlere beklediginiz haberleri verebilmek isterdim ama suan icin malesef ek bir bilgi yok.

Teşekkürler NXErnesto . oyuncular size ve nexon ekibine küfürler hakaretler ve tehditler ediyorlar ama bu dogrubişey degil. herekz kadar bende çok sinirliyim ama türk milleti olarak çok sabırsısız beklemekten başka çaremiz yok aslında. küfürle tehditle kimse biryere varamaz arakdaşlar NXEenesto yeni göreve başladı elinden geldigince yardım ettingine inanıyorum küfür tehdit vb gibi şeyleri burada degilde müşteri destege iletiniz buradaki görevlilerin bir suçu yok aslında inşallah tüm oyuncuları memnun edecek düzenleme kısa süre içinde gelirde eski ortamlar oluşur tekrardan.
  • NcaWolf39NcaWolf39
    Combat Arms Rep: 200
    Member
    edited July 17
    Yeni sürümden devam edileceği söyleniyor bunda sorun yok ama oyuncuların istediği değişikliklerin geri gelmesi lazım, arayüz geliştirilmeli oyunu yıllar önce oynadığımda oynanış çok daha çeşitliydi, silahların karakteristikleri farklıydı şimdi hepsi birbirine yakın, tüm silah ve ekipmanların GP ile alınması güzel ama rütbe sistemi getirilmeli böylece emek veren kişilerin mağduriyeti bir nebze düzeltilir, özel ekipmanlar veya rütbesinin yetmediği silah ve ekipmanlara sadece sandık açarak sahip olabilmeli(kendi şansına). daha bir sürü şey var ama şimdilik bu öneriler aklıma geldi.
  • NXErnestoNXErnesto
    Member, Forum Moderator
    edited July 18
    Turgayreis wrote: »

Teşekkürler NXErnesto . oyuncular size ve nexon ekibine küfürler hakaretler ve tehditler ediyorlar ama bu dogrubişey degil. herekz kadar bende çok sinirliyim ama türk milleti olarak çok sabırsısız beklemekten başka çaremiz yok aslında. küfürle tehditle kimse biryere varamaz arakdaşlar NXEenesto yeni göreve başladı elinden geldigince yardım ettingine inanıyorum küfür tehdit vb gibi şeyleri burada degilde müşteri destege iletiniz buradaki görevlilerin bir suçu yok aslında inşallah tüm oyuncuları memnun edecek düzenleme kısa süre içinde gelirde eski ortamlar oluşur tekrardan.

Biz kufur edenleri Turk milletinden kabul etmedigimiz gibi insan olarak da gormuyoruz. Eger bunlara/ bu kisilere destek verenlerde varsa zaten soyleyecek cok sey yok.
  • TurgayreisTurgayreis
    Member
    edited July 18

Biz kufur edenleri Turk milletinden kabul etmedigimiz gibi insan olarak da gormuyoruz. Eger bunlara/ bu kisilere destek verenlerde varsa zaten soyleyecek cok sey yok.

inşallah bekledigimiz düzenlemeler en kısa zaman içinde olurda oyun içerisindede sizinle keyifli vakitler geciririz.
  • NXErnestoNXErnesto
    Member, Forum Moderator
    edited July 18
    Oyun basitmis aslinda. Aksamlari kendi charimla oynuyorum.
  • TurgayreisTurgayreis
    Member
    edited July 18
    Oyun basitmis aslinda. Aksamlari kendi charimla oynuyorum.

Yeni başlayan birisi için sorun olmaz aslında bizler gibi yıllardır emek vermiş kişiler için kabullenemez bir degişiklik dedigim gibi 2009 dan buyana bizlerle olsaydınız hak verirdiniz bizlere. oyunun %90 nı benimle aynı fikirde onun içinde kesinlikle kişisel sorun olarak görmeyin oyuncuların düşüncelerini . bugün birçok oyuncu COMBAT ARMS RUSYAYA geçti bilginiz vardır bunun sebebini bir ara sizde girip bakarsanız aradaki farkı anlarsınız. neden bukadar oyuncu onca yıl para ve emek verdigi charlarını bırakıp başka oyunlara yönelsin sizce bu mantıklımı . bu durum bizleri çok üzüyor inanın . hergün foruma giriyorum sizden yada başka görevlilerden güzel bir haber almak için gün geçtikcede bu umut birazdaha azalıyor. inanın bizlere oyuncuların bukadar emegi olmasa aynı konuyu foruma defalarca acıp sizi rahatsız etmezlerdi.
  • NXErnestoNXErnesto
    Member, Forum Moderator
    edited July 19
    Yok aslinda ben onu kast etmedim, ben eski versionda bir kac gun oynamistim. Tabi bu yeterli bir zaman degil oyunu ogrenip degisiklikleri sizlerin gordugunuz acidan gorebilmek icin.
  • TurgayreisTurgayreis
    Member
    edited July 19
    Yok aslinda ben onu kast etmedim, ben eski versionda bir kac gun oynamistim. Tabi bu yeterli bir zaman degil oyunu ogrenip degisiklikleri sizlerin gordugunuz acidan gorebilmek icin.

teşekkürler NXErnesto Anlayışınız için.beklemekten başka çaremiz yok aslında ama fazla bişeylerin degişmecegini sizde bizde çok iyi biliyoruz .ne yapalım burada kazandıgımız dostlarımız kardeşlerimiz yeter bize oyun bir aractır sonuçta. isteklerimizi size bildirdik bizim elimizden başka bişey gelmez gerisi size kalmış .inşallah ilgilenir ve bişeyleri düzelttirisiniz .işinizde başarılar kolaygelsin.
  • TurgayreisTurgayreis
    Member
    edited July 19
    https://i.hizliresim.com/9dY2Yo.jpg
    https://i.hizliresim.com/vpanym.jpg
    https://i.hizliresim.com/Lnv1Gb.jpg
    https://i.hizliresim.com/0B0mro.jpg
    https://i.hizliresim.com/29O8oN.jpg
    https://i.hizliresim.com/0B0mpo.jpg
    https://i.hizliresim.com/mkX1gP.jpg
    NXErnesto biz bu ortamları istiyoruz arkadaşlarımızla keyifli vakitler geçirmek çokmu şey istiyoruz sizce siz söyleyin. şuan COMBAT ARMS RELOADED 1 tane oda varmı böyle toplu şekilde oyun oynayan kaldımı 2 veya 3 clan bir araya gelip keyifli bir şekilde vakit geciriyormu.gerçekten çok yazık kimse emeklerinin sonunu bu şekilde olmasını istemezdi.
  • NXErnestoNXErnesto
    Member, Forum Moderator
    edited July 19
    Sizi gercekten anliyorum ancak, hepimizde biliyoruz ki benim anlamam yetmiyor malesef.
  • TurgayreisTurgayreis
    Member
    edited July 19
    Sizi gercekten anliyorum ancak, hepimizde biliyoruz ki benim anlamam yetmiyor malesef.

biliyorum askerligimi yaptıgım için sizede hak veriyorum .herkesin bir üstü vardır ve saçmada olsa bunu uygulamak gerekir.askeriyenin işine şeytanın bile aklı ermezmiş diye boşuna dememişler :D
  • MessWithMeMessWithMe
    Combat Arms Rep: 790
    Member
    edited July 19
    @2. resim . Keyifli vakite bakın hele. Powerlevelciler sizi :D
  • TurgayreisTurgayreis
    Member
    edited July 20
    MessWithMe wrote: »

Sizin gibi çol cocugun yüzüne oyun şuan bu halde sürekli bi çekememezlik aglamalar bırakın bu işleri . nexon yetkilileri bakıyor o işe sizin demenizle olmuyor bu işler poverlvl ne oldugunu ögren sonra gel yorum yap.oyuzden hergün biriniz ban yiyodunuz degilmi :D çamur atmayı bırakın sadece güldürüyorsunuz bizleri .
  • MessWithMeMessWithMe
    Combat Arms Rep: 790
    Member
    edited July 20
    MessWithMe wrote: »

Sizin gibi çol cocugun yüzüne oyun şuan bu halde sürekli bi çekememezlik aglamalar bırakın bu işleri . nexon yetkilileri bakıyor o işe sizin demenizle olmuyor bu işler poverlvl ne oldugunu ögren sonra gel yorum yap.oyuzden hergün biriniz ban yiyodunuz degilmi :D çamur atmayı bırakın sadece güldürüyorsunuz bizleri .

Sensin çoluk çocuk. 32 yaşındayım. 2009dan beride ban yemedim ilk hesabım ve rütbesi cic4 ;) Fireteamle kastım expimi. Ayrıca ben çekememezlik yüzünden yazmadım espri olsun diye yazdım.
  • xsniiptimeexsniiptimee
    Combat Arms Rep: 500
    Member
    edited July 20

Doğrudur kardeşim elinizden bişey gelse zaten bunca açılan konulara rağmen neden düzeltmeyesinizki :# mecbur olup biteni oturup izlicez yapacak bişey yok sesimizi duyurmaya çalıştık lakin ne kadar faydası olur bilmiyorum..