NEXON CEVABINI VERDİ BOŞUNA BEKLEMEYİN

HelioswpHelioswp
Combat Arms Rep: 750
Member
edited July 25 in SAVAŞ ALANI
[img][/img]Nc6AH.png
AYLARDIR YAPTIGIM KONUŞMALARIN CEVABINI NET BİR ŞEKİLDE VERDİLER ESKİ MENÜ SPEC VS AYLARDIR BEKLEDİĞİNİZ VE İSTEDİGİNİZ İLLETİĞİNİZ İSTEKLER OLMAYACAKDIR RESİMDEKİ GİBİ NET BİR ŞEKİLDE BELİRTİLMİŞ BU OYUNU YILLARDIR OYNATIYORUM İNTERNET CAFEMDE VE YILLARDIRDA OYNUYOR VE 6 BİN TL PARA HARCADIM AMA 1 KALEMDE SİLİNDİ GİTTİ GERÇEKTEN YAZIK VERDİĞİM EMEKLERE VE HARCADIĞIM ZAMANA YAZIK ADAM AKILLI MUHATAB BİLE YOK BURDA NEDİYEYİM NEXON YOLUN AÇIK OLSUN ESKİSİ GİBİ OLABİLECEKMİSİN BAKALIM BİZE OYUN ÇOK SANA OYUNCU ÇOK BULABİLİRSEN TABİ TÜRKİYEDE BİZ İNTERNET CAFECİLER OLMAZSSAK BU OYUNLARI TANIYAN BİLEN BİLE OLMAZ ANKET YAP BAKALIM TÜRKİYEDE BİNLERCE MİLYONLARCA OYUNCUNUZ BİZ CAFECİLER SAYESİNDE BU OYUNU ALIŞIP SEVMİŞ VE OYNAMIŞTIR NE KADAR OLSADA İNSAN BİR ARAŞTIRIR VE ONA GÖRE ANKET YAPAR NASIL OLSUN NEYAPABİLİRİZ DİYE AMA YOK 2 3 KİŞİYE SORUYORSUNUZ VE OYUNU 2İLA 3 KİŞİNİN VERDİGİ YORUMA GÖRE ŞEKİLLENDİRİYORSUNUZ HADE BAKALIM 3 KİŞİYE GÜVENİN SİZ TÜRKLERİ KAYBETTİNİZ
by_CaN46

Comments

• HelioswpHelioswp
    Member
    edited July 25
    NX ERNESTO GERÇEKTEN YARDIMSEVER BİRİSİN BİLİYORUM ELİNDEN GELEN BİŞEYDE YOK ÇABALARIN İÇİN SANA TEŞEKÜR EDERİM SAĞLICAKLA KAL GÜZEL İNSAN
  • matrixomarixmatrixomarix
    Combat Arms Rep: 1,470
    Member
    edited July 26
    Zaten degismeyecegi ve bu sekilde kalacagi belliydi.oyun guzel hos yeni tarzi fakat lag ve oynayacak kisi sayisi bulmak sknti biraz.ya beklemek lazim yada farkli oyunlara gecis yapmak..tercih sizlerin..
  • HelioswpHelioswp
    Member
    edited July 26
    farkında deiller ama oyun gerçekten çöpten farkı yok güzel bişey yaptıklarını sanıyorlar ama bilmiyorlarki oyunu bozdular ve baya kişileri kaybettiler şuanda cafeme rus versiyonunu yükledim cafe tıkabasa dolu herkes rus combata giriyor dil rusça olabilir ama ilk combat arms kuruldugunda da türkçe deildi büyüzden biz türkler dil bilmesekte oyunu kavramak 5 dk mızı alır
  • N3SiPYILDIRAKN3SiPYILDIRAK
    Combat Arms Rep: 3,540
    Member
    edited July 26
    Böyle Olacağı Belliydi Zaten Biz Bişe Kayıp Etmeyiz Aksine Nexon Kaybeder Biz Değil
    Member
    edited July 27
    Böyle Olacağı Belliydi Zaten Biz Bişe Kayıp Etmeyiz Aksine Nexon Kaybeder Biz Değil

Benim tawsiyem kardesim beklemek yerine herkezin yeni farkli oyunlara yonelmesi yada farkli ulke serviri yani rus servirina katilmasi.ben oynayacak kimse bulamayinca artik farkli oyunlara yoneldim..
  • HelioswpHelioswp
    Member
    edited July 27
    en mantıklısı odur 1 aydır rus combatını indirdim internet cafemde günde 100 ila 150 kişi gelip oynuyor nexon un keyfi bilir ben yine herzamanki gibi milleti yönlendirir ve herşekilde kazanırım rus olmazsa başka oyun olur internette fps firmadan geçilmiyor
    Member
    edited July 29
    Bir Yanda O Kadar Verilmiş Emekler Var Oda Başka Bir Konu Buna Yanıyorum Ben Ama Boş Nexon Yine Düzelse Bile Eskisi Gibi Olamaz Ne Kadar Üğraşsada Nafile Sonuç Ortada Nexon Oyuncusu Kalmadı Herkez Diyer Oyunlara Ve Rusia Oyununa Yöneldi Diyer Oynayanlar İse Çoluk Çocuk Burdan Cafe Foto'sunu Atsam Anlarsınız Kimler Oynuyor Şuanda Oyunun Çoğü Ufak Çocuklar Bunu Herkez Biliyor Zaten Bol Şans Nexon Umarım Oturup Akıllı Ve Sakin Kafa İle Düşünür Yöneticiler Bi Eski Haline Dönse Bak O Zaman Görün Oyuncuları Ve Odaları Kapasiteyi İnşallahta Geri Gelir Eski Oyun #old #CombatArmsEu #Come #ßack

NXErnesto

Anladınız Umarım Sizde Beni
    Member
    edited July 29

Benim tawsiyem kardesim beklemek yerine herkezin yeni farkli oyunlara yonelmesi yada farkli ulke serviri yani rus servirina katilmasi.ben oynayacak kimse bulamayinca artik farkli oyunlara yoneldim..

Sende Haklısın
  • HelioswpHelioswp
    Member
    edited July 30
    şahsen fikrim bir açıklama yapılacaktı sözde yapılacak olsaydı şayet çoktan yapılırdı ama malum gördügünüz gibi 2 ay dan fazla oldu daha kimse bişey söylemedi bırakın söylemeye deişecek diye bahsi bile geçmedi vallah kusura bakma nexon beni takmazsan bende seni takmam sen öyle kal bakalım toplasan şuan oda sayın 100 var ya yada yok onlarda odalar dolu bile deil
  • HelioswpHelioswp
    Member
    edited July 30
    doğru söylediğim ortada dikkat ederseniz nx ernesto bile kaç gün oldu bu yorumu açalı okadar okuyor ama bir cevap bile yazmadı :D
  • NXErnestoNXErnesto
    Combat Arms Rep: 4,140
    Member, Forum Moderator
    edited July 30
    Yapabilecegim bir yorum yok. Musteri hizmetleri kabul ettiginiz anlasma sartlarini bildirmis. Anladigim kadariyla degisiklik veya para iadesi istemissiniz. Bu konularla musteri hizmetleri ilgileniyor. Yani degistirebilecegim veya ekleyebilecegim bir sey yok.
  • HelioswpHelioswp
    Member
    edited August 2
    ben sadece para iadesi tek istemedim biz internet cafeciler sayesinde bu oyununuz rabet gördü biz olmasaydık kimse bu oyunu tanımaz etmezdi gereken herşeyi belirtim onuyun yeni hali ile ama eski menü görünümünü vermelerini istedim sadece ama bana deişmeyecegini belirtiler ve senin yazdıgın cevaba istisnaden cevap vermek istiyorum bana anlaşma şartlarını kabul etmişsiniz diyorsunuz peki ben veya başka diyer üyeler bu siteye üye oldukları zaman direk sözleşme önlerine çıkıyor ve biz bu sözleşmeye onay vermedigimiz taktirde üye olamıyoruz yani anlayacagın ya bu oyunu bizim istediğimiz gibi oynarsınız diyorsunuz yada çıkın gidin diyorsunuz yani orda kabul ediyorum dan başka secenek yok olsaydı şayet şuan nexon ile farklı konumda olurduk ve biz nexona yazmaz nexon bizim peşimizden gelirdi anlayacagın çok güzel bir şekilde ve kendi rızamızla dolandırıldık kandırıldık iyi niyetlerimizi su istimal etti nexon ama inanın ne dünya malı ne zenginlik budünyada kimseye kalmadı nexona da kalmaz benim açımdan ben helal etmiyorum benim emeklerim ve yükledigim paralarım kimin bogazına girmiş ise haram olsun
    ZCR
  • NXErnestoNXErnesto
    Member, Forum Moderator
    edited August 3
    Sizi anliyorum ancak anlasma sartlarini kabul etmediginiz her hangi bir site, oyun, yazilim devam etmenize izin veriyor mu? Yani demek istedigim Sizin Internet Cafenizdeki kural masa ucretli acilir. Parasi olmayan gelmesin seklindedir. Bir cok oyunda ise kural sizin kafenizde olan kuraldan daha yumusaktir. Sartlarimi kabul edersen girersin. Para harcamak da sana kalmis bir seydir.
  • TurgayreisTurgayreis
    Combat Arms Rep: 1,830
    Member
    edited August 3
    NXErnesto wrote: »
    Sizi anliyorum ancak anlasma sartlarini kabul etmediginiz her hangi bir site, oyun, yazilim devam etmenize izin veriyor mu? Yani demek istedigim Sizin Internet Cafenizdeki kural masa ucretli acilir. Parasi olmayan gelmesin seklindedir. Bir cok oyunda ise kural sizin kafenizde olan kuraldan daha yumusaktir. Sartlarimi kabul edersen girersin. Para harcamak da sana kalmis bir seydir.

bu sözleşme hep sizden yanaysa,müsteri destek ve forum ne için var, bu oyunda anlamış degilim.bu sözleşme oyuncuları herzaman haksız ve madur edecekse kafanız estiginde oyuna saçma sapan degişiklikler yapacaksanız ve oyuncularla ilgilenmeyeceklerse ne diye müşteri destek var herzaman nexon haklı oyuncuya söz hakkı vermiyor adı var müşteri destek ama bugüne kadar bi işe yaradıgı yok ne zaman bilet atsak papagan gibi ezberlemişler iki üçtane kelime başka bişey yazdıkları yok bukadar oyuncunun verdigi emekleri paraları yediniz bir gün olsun şu oyuncuncuları kimse kaleye almadı yazık çok yazık..ben şahsen hiçbir hakkımı helal etmiyorum. allahım bukadar insanın hakkını yedirmesin tüm nexon çalışanlarına. okadar insanın ahını alıyorsunuz sizlerden çıkmazsa çolugunuzdan çocugunuzdan çıkar merak etmeyin.NOT : NXErnesto yazdıklarımın senle alakası yoktur sen herzaman yanımızda oldun ilgilendin ilgileniyorsunda diger görevliler gibi egoluk yapmuyorsun oyunculara ve kendini oyuncularadan farklı görmüyorsun teşekkürler.
    Helioswp
  • NXErnestoNXErnesto
    Member, Forum Moderator
    edited August 3
    Yok ben sizi anliyorum, sadece anlatmak istedigim bir cok firma demeyeyim, butun firmalar anlasma sartlari koyar ve bu sartlar he zaman ilk once sirket politikasi ve sirketin degistirecegi icerige gore duzenlenir. Buna sadece oyun sekteru demeyelim her sektor icin aynidir. Benim de hosuma giden seyler degil gittigimiz her yerde guncel olarak malesef istemesekde karsimiza cikiyor.
    Musteri hizmetlerinin tekrar olayina gelince. Onlarda sartnameye gore islerini yapiyorlar ve yapmakda zorundalar. Cunku onlarin isi kabul etmeleride bir kontrat altinda. Sorularin yaniti da sartnamede versa kanuni olarak direk oraya yonlendirmek zorundalar.
    Ben burada sirketi veya kendimi savunmaya calismiyorum direk olarak isin gercegini soyluyorum. Belki yoneticen boyle bir sey duyamaya aliskin degilsiniz ama ben sizlere bastan dedim her sey guzel olacak yapacagiz edecegiz demiyecegim. Ancak resmi olarak bana olan bir sey gelirse o zaman yapilacak olacak su kadar surede olacak diye konu acarim.
  • TurgayreisTurgayreis
    Combat Arms Rep: 1,830
    Member
    edited August 3
    Turgayreis wrote: »

bu sözleşme hep sizden yanaysa,müsteri destek ve forum ne için var, bu oyunda anlamış degilim.bu sözleşme oyuncuları herzaman haksız ve madur edecekse kafanız estiginde oyuna saçma sapan degişiklikler yapacaksanız ve oyuncularla ilgilenmeyeceklerse ne diye müşteri destek var herzaman nexon haklı oyuncuya söz hakkı vermiyor adı var müşteri destek ama bugüne kadar bi işe yaradıgı yok ne zaman bilet atsak papagan gibi ezberlemişler iki üçtane kelime başka bişey yazdıkları yok bukadar oyuncunun verdigi emekleri paraları yediniz bir gün olsun şu oyuncuncuları kimse kaleye almadı yazık çok yazık..ben şahsen hiçbir hakkımı helal etmiyorum. allahım bukadar insanın hakkını yedirmesin tüm nexon çalışanlarına. okadar insanın ahını alıyorsunuz sizlerden çıkmazsa çolugunuzdan çocugunuzdan çıkar merak etmeyin.NOT : NXErnesto yazdıklarımın senle alakası yoktur sen herzaman yanımızda oldun ilgilendin ilgileniyorsunda diger görevliler gibi egoluk yapmuyorsun oyunculara ve kendini oyuncularadan farklı görmüyorsun teşekkürler.

Iste bu konuda haklisin..

müşteri destek ve forum bi halta yaramıyorsa ne halt yesindiye yapmışlar aldıkları para haram zıkkım zehir olsun inşallah. bukadar oyuncunun sırtıntan geçiniyorlar allah yukarda ben yatırdıgım paralarda degilim şimdi olsa gene yatırıım zevk meselesi ama yılllarca emek verdik bu oyuna biz ve şimdi hakkımızı arayamıyoruz. 2 3 tane oyundan anlamayan adamlar oyunu ne hale getirdi diger oyunlar özenip büzenip iş yapıyorlar bukadarmı düştünüz.en başta söyleseydiniz ileriki zamanlarda özentilik yaapcaz diger oyunlara benzeyecez bukadar insanı madur etmeye hakkını yemeye ne gerek var . youtuberlara reklam yaptırıyorlar şimdide oyuncu kazanmak için bukadarmı acizsiniz anlamıyorum elindeki oyuncuyu madur et yeni oyuncu toplamaya başla rezilikten başka bişey degil. yeni başlayan oyuncu bu foruma hiçmi girmeyecek bukardar insan şikayetci hiçmi okumayacak kafanız bukadarmı çalışıyor sizin sen yıllardır sana para kazandırmış ve kazandırmaya devam eden oyuncuları sil at köşeye git oyuncu bulmak için ona buna para harça söylenecek okadar laf varki allahınızdan bulun...
    Member
    edited August 4
    Bu sozlesmelerde ve buna benzer dayatmalar hepte sirketler icon zaten oyunculari savunan yada kapsayan ne war?geneli hep ayni..para iadesi yok..ban yersin aciklamasi yok..aldigin urunun herseyi deistirirler dusururler hakkin yok.verdiklerini yanlislik oldu yada su oldu bu oldu derler geri alirlar.vs vs uzayip gider ben 2.3 oyunda gordum sadece online oyun da oyuncularina danisip anket yapip onlari redditten sorularini yanitlayip twitchten youtuben dinleyip onlarin goruslerini alip ona gore yol cizenleri.nexonun hatasi herseyi deistirdi danismadi etmedi sormadi gorus almadi bunu dneeyin buna gecilcek eksikleri hatalri bildirin bu kadar..
  • NXErnestoNXErnesto
    Member, Forum Moderator
    edited August 4
    Beta versiyonlari zaten bunun icindir. Versiyon gelecektir sadece eksikler yerine bug tespiti ve calisma sistemi kontrol edilir.
    Member
    edited August 4
    Beta versiyonlari zaten bunun icindir. Versiyon gelecektir sadece eksikler yerine bug tespiti ve calisma sistemi kontrol edilir.

Suan bu yeni versiyonu kac kayitli kullanici oynuyor?mesela her oyunda oyunda kac ksinin oldugunu gosteren.ping seviyesini gosteren ibareler war sayisal olarak grafiksel olarak degil? Birde oyun artik steam e gecme vakti gelmedimi?
    Member
    edited August 4
    NXErnesto

Bize Sadece Net Cevap Verin Oyun Eski Şekline Dönme Gibi Bir İhtimali Varmı Bize Net Cevap Verirseniz İyi Olur Veya Nexon Bu Beta Sürümündemi Kalıcak Sürekli Yoksa Tekrardan Bir Değişime Girecekmi Gerecekse Ne Tarihte Girecek Ve Eskisi Gibi Ola Bilirmi ??