Kendi Fikirlerinizi Tasarlayın!

Comments

• Hasan_4646Hasan_4646
    Combat Arms Rep: 400
    Member
    edited April 14
    Yahu Ban Yedim Ticket Atiyorum Cevap Veren Yok Bi Yardımcın Olun Karakter Adı= -uJ_PJ_HASAN
  • furkan_xdfurkan_xd
    Combat Arms Rep: 760
    Member
    edited April 23
    elite modilatör tekrar gelsin
  • ctnkyactnkya
    Combat Arms Rep: 300
    Member
    edited May 28
    parament elite an itibari ile hangi rütbede veriliyo bilgisi olan varmi. eskiden maj2 ydi şimdi hangi rütbede bilgisi olan cevaplarsa sevinirim saoln
  • buqsbuny1111buqsbuny1111
    Member
    edited June 14
    yeni sistem e-postayla giriliyo ama been e-postamı unuttum kullanıcı adıyla sifremi biliyorum çözüm yokmu 3 yıldır oynuyorum olmazsa emeğime yazı ya
  • _Murderous_Murderous
    Combat Arms Rep: 750
    Member
    edited June 21
    bende nerelerde bu diyorum geçmiş olsun hasan dlskjfldksjfdasf
  • RepulsiveexDRepulsiveexD
    Member
    edited June 23
    racon vest çağrı etkinliğini salla etkinliğinde oyun hata verdi 3 4 gün giremedim sorun çıktığında bilet atıp yolladım yalnız cevap ingilizce geldiği için alamadım 1 gün için racon vest alamadım yardımıcı olur musunuz?
  • iRox7oveRRiRox7oveRR
    Combat Arms Rep: 1,000
    Member
    edited June 25
    Bu OYunu Düzeltin 2010 Sürümü istiyoruz crouch specler hepsi geri gelsin yoksa dava açacagız tüm TÜRK toplumu olarak bütün emeklerimizi yediniz Size Bu Kadar Diyorum Saygılar Necip SinsS
  • Sigof05Sigof05
    Combat Arms Rep: 530
    Member
    edited June 25
    COMBAR ARMS EKIBI

OYUNU 3 YILDIR OYNUORUM VE BISÜRÜ PARA YATIRDIM Bandana,Recon Vest,Sirt çantası Oyun Reloaded değişince Recon vest 15 ten 10 hıza inmiş 7 hızlık bandana 4 de inmis 3 slot açıp hic hız kesmeyen çanta -1 hız kesiyor.
    En düşük pc 8gb Ram demissiniz
    Ama benimki 16GB'lik Pc var yeni grafiklerde çok fena kasıyor.
    Zombilerin hplerini yükselttiniz 4 mayınla zor ölüyor. Nx fiyatları değışti oyunun derhal clasic haline gelmesini istiyoruz o kadar para yatırdık aldığımız şeyler değer kaybetti ve bunun telafisini göremedik COMBAT ARMS RELOADED.!
    COK OYUNCU YAPAYIM DERKEN COK OYUNCU KAYBEDIORSUNUZ DERHAL BU SACMA RELOADED İŞİNE DUR DEMELISINIZ.
    AKSİ TAKTIRDE KIDEM TAZMINATI IÇIN MAHKEMEYE BASVURACAĞIM.

TESEKKURLER
    igneci_46RoSSiNa7ee47by_CaN46
  • RoSSiNa7ee47RoSSiNa7ee47
    Combat Arms Rep: 400
    Member
    edited June 26
    öncelikle size kolay gelsin. pek cok oyuncu ile ilgilenmek cok zor ama suda varki bu oyunu biz oynuyoruz ve biz yayıyoruz.
    1.lütfen ama lütfen eski sürüme geri dönülsün. oyun hiç böyle zevkli değil.
    2.çok saçma düzenlemeler var
    3.lütfen eski sürümü istiyoruz bunu bu kadar turk oyuncusuna yapamazsınız sizin amacınız ne bilmiyorum ama bu sürümü görenlerin tek dediği sey oyunu brakmamızı istiyorlar.diyorlar.

eğer bir oyundan cok sıkılırsanız onu brakmak üzeresiniz.....
  • NXErnestoNXErnesto
    Combat Arms Rep: 4,200
    Member, Forum Moderator
    edited June 27
    öncelikle size kolay gelsin. pek cok oyuncu ile ilgilenmek cok zor ama suda varki bu oyunu biz oynuyoruz ve biz yayıyoruz.
    3.lütfen eski sürümü istiyoruz bunu bu kadar turk oyuncusuna yapamazsınız sizin amacınız ne bilmiyorum ama bu sürümü görenlerin tek dediği sey oyunu brakmamızı istiyorlar.diyorlar.

Arkadasim malesef siz bu sekilde sorunun nedenini maddelerseniz her hangi bir islem yapilmaz. Ben sevmedim demek kisisel bir belirtidir. Ancak sorunlarin giderilmesinde aciklaci maddeler vermelisiniz.
    özgürXideTurkeyFF
  • _Murderous_Murderous
    Combat Arms Rep: 750
    Member
    edited June 27
    NXErnesto wrote: »

Arkadasim malesef siz bu sekilde sorunun nedenini maddelerseniz her hangi bir islem yapilmaz. Ben sevmedim demek kisisel bir belirtidir. Ancak sorunlarin giderilmesinde aciklaci maddeler vermelisiniz.

Silahların özelliklerinin düşürülmesi yanlıştır düzeltilmesi gerek para veren herkesin hakkına girdiler eşitlik sağlıyacaz diye yaptılar para verenlere haksızlık oldu
    loby kullanışlı değil duzeltilmesi gerekiyor
    oyunun çözünürlüğü cok kucuk yazılar olsun rutbeler olsun ekran olsun okuyamıyoruz göremiyoruz
    bazı maplarda bazı yerler cok karanlık goremiyoruz
    oldumu böyle ?
  • Hope_LiveHope_Live
    Member
    edited June 27
    Permanate Banned Yemişim Tamı Tamına 7 Yıldır Oynadıgım Oyunun Sevdimiz Tek Oyunu Ne Yaptınız Tamam Grafik Begenilmis Olabilir Ama Ben Neden Banned Yedim TY NeXoN
  • usRusR
    Combat Arms Rep: 5,990
    Member
    edited June 27
    NXErnesto wrote: »

Ben deil biz sevmedik ve yeni platforum üzerinde açılmasını talep ederiz .
    uusR____OetkeRReRYahmet1980igneci_46
  • NXErnestoNXErnesto
    Member, Forum Moderator
    edited June 29
    Umuraz yakin zamanda bir seylerin degistigini beraber gorecegiz.
    özgürXideSoC1tryTurkeyFF
  • özgürözgür
    Combat Arms Rep: 200
    Member
    edited June 29
    Combat arms cok güzel bir oyundu taki 2 hafta öncesine kadar biz TÜRKlerin cok severek oynadımız bu oyunu 2 yada 3 kişi daha kazanim diye degişiklik yaptınız TÜRKİYE yi kaybettiniz biz 2011 combatını istiyoruz aksi taktirde bizler yokuz saygılarımla .
  • KratiouSKratiouS
    Combat Arms Rep: 200
    Member
    edited June 29
    2009 Sistemi Gelsin Başka Hiçbirşey İstemiyoruz Lütfen Bunuda Dikkate Alarak Bize Olumlu veya Olumsuz Bir Geri Dönüş Sağlayınız.
  • NXErnestoNXErnesto
    Member, Forum Moderator
    edited June 30
    Arkadas hangi sistem gelir inanin bilmiyorum. Ben sadece yeni sistemde de kalacak olsa istek ve onerilerinizin yeni sisteme eklenmesini saglamaya calismak.
    XideSoC1tryTurkeyFF
  • ahmet1980ahmet1980
    Combat Arms Rep: 410
    Member
    edited June 30
    Bizler oyuncular olarak kolay anlaşılabilir arayüzleri severiz.lobiden oyun odasına girmek için uğramaktan oyuna olan hevesimiz ,heyecanımız kayboluyor.mesela oyun odasında no explo kuralı varsa slotumuzdaki explo yu çıkarmak için o odadan çıkmak zorunda kalmak çok saçma geliyor bize.odadan çıkmadan ekipmanlara ulaşmak istiyoruz.elitelerinde geri verilmesi yönünde fikir birliği zaten var.olmuyor böyle yakışmıyor nexona.Benim çara yatırdıgım 4bin tl min karşılıgı bu olmamalı.oyunu bırakmak istemiyoruz lütfen çözüm bulun..
    by_CaN46
  • _____xAzRaiL_____xAzRaiL
    Combat Arms Rep: 1,530
    Member
    edited June 30
    Eski CA 2011 2013 Sürümü Ve Specler Ve Yetenekler CTRL Eski Haline Gelmesini İstiyoruz Şuanki Sürümü Gören Kişiler Nexon Bu Oyunu Bırakmamızı İstiyor Diyor Herkes Şuan TÜRKLER Ve Bir Çok Yabancılar Oyuna Girmiyo Yeni Güncellemeden Sonra..!

Saygılarımla : ~ MUSTAFA DURGUT ~

l-SIKI-DOSTLAR-l Ailesi İle Destekliyoruz

HUNTERxTURK Haklıdır Her Zaman Destekliyoruz

_____xAzRaiL
    igneci_46
  • D3aT_or_Liv3D3aT_or_Liv3
    Combat Arms Rep: 310
    Member
    edited June 30
    MERHABA
    Değerli yöneticeler ben bu oyunu senelerdir oynuyorum ve oyunun en eskilerindenim yenilik diye yapmaya çalışdığınız herşey eski oyuncuları oyundan dahada soğutuyor bu zmana kadar yapdıklarınız hackerlere cara bulamadınız ctrlyi kaldırdınız max setin içine ettiniz bir dünya para verdirdiniz kafanıza göre cıkarıp deiştirdiniz buların hiçbiri beni oyundan soğutmadı ama bu son yenilik diyemiyorum resmen içine etmişiniz oyunun içine girdim oynamak için 1 saat ugrasdım odadan cıkıp silah deiştirmek nedir grafikler berbat lütfen eski combatı geri getirin bu oyuna hem para hem çok uğraş verdim karşılığı sizin berbat yeniliğiniz olmamaı gerekir saygılarımla...
    igneci_46